Dla wielu sezon grillowy i piknikowy trwa w najlepsze. Niektórzy wkrótce go zaczną. Dla wszystkich mamy propozycje upominków i gadżetów, które pomogą w zorganizowaniu przydomowej imprezy dla bliskich, lub rekreacyjnego wypadu za miasto. Pomyśl jaką frajdę sprawisz komuś takim prezentem. Pamiętaj, że na każdym może znaleźć się Twoje logo.

Coś dla miłośników piknikowania

kosz piknikowy z logo

Komu marzy się wycieczka we dwójkę w romantyczne ustronie, temu spodoba się nasza propozycja. Składany kosz piknikowy z aluminiową ramą. Przegroda termoizolacyjna, zamek błyskawiczny. Komplet nakryć dla dwóch osób.

Wymiary: 42 x 26 x 22 cm

plecak piknikowy z logiem

Przewidujesz wyjazd we czwórkę na łono natury. To świetnie sprawdzi się plecak piknikowy z nakryciem dla czterech osób.

Wymiary: 21 x 25 x 38 cm

koc polarowy z metką i logo

Nie lubisz siedzieć na gołym podłożu? A może nie chcesz czuć chłodu na plecach przy wieczornym ognisku? Nasza podpowiedź: koc piknikowy z uchwytem. Po spakowaniu pozostaje zwinięty i jest łatwy w transporcie.

Wymiary: 130 x 160 cm
Materiał: polar 200 g/m2
>> Obejrzyj 360 st.

Coś dla zwolenników grilla

butelka z pojemnikiem na owoce i lód

Lubisz zabierać z sobą wodę przesyconą smakiem owoców? A może chętnie schładzasz napoje orzeźwiającym lodem? Nasza propozycja to butelka sportowa Air Gifts 800 ml. Posiada ona wewnętrzny pojemnik (koszyczek) na lód lub owoce. Teraz możesz zrobić sobie dolewkę i cieszyć kolejną smaczną porcją napoju. Tworzywo nie zawiera BPA.

Wymiary: Ø 7 x 9,5 x 27,5 cm

zestaw do grilla z logo

Jak zaimponować gościom podczas grillowego spotkania? Jak pokazać, że traktujesz grillowanie poważnie? Tu przyda się praktyczny zestaw do grilla w aluminiowej skrzynce. W skład wchodzą: łopatka, widelec do mięsa oraz szczypce.

Materiał: aluminium, stal nierdzewna
Wymiary: 39,5 x 12 x 7 cm

grill z pokrywą i logo

Dla kogoś, kto rozwija swoją pasję grillowania, ale i dla osób, które chciałyby niedużego, przenośnego grilla mamy idealne rozwiązanie. Grill metalowy z pokrywą i otworami do regulacji przepływu powietrza.

Wymiary: Ø36 x 36 cm
>> Obejrzyj 360 st.

To zaledwie kilka wybranych propozycji z szerokiej gamy przydatnych gadżetów i upominków reklamowych. Więcej możesz znaleźć w naszym katalogu z błękitnej kolekcji. I pamiętaj, że każdy przedmiot może być oznakowany logiem Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

KALENDARZE DLA FIRM 2020
Chcesz dowiedzieć się o kalendarzach trójdzielnych, książkowych, czy biurkowych? Przeczytaj nasz wpis :)
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup