Butelka Dafi z Twoim logo. Wspaniały upominek na upały, gdy należy dbać o właściwe nawodnienie organizmu. Nie musisz kupować jednorazowych butelek, które zanieczyszczają środowisko. Dzięki Dafi wystarczy uzupełniać zapas wodą kranową. Butelka posiada atestowany filtr z aktywnym węglem, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, zachowując minerały występujące w wodzie i lekko podwyższając jej pH.

Butelka Dafi dla każdego

Butelka filtrująca dostępna jest w 3 pojemnościach. Najmniejsza pojemność 0,3 l została stworzona z myślą o najmłodszych. Butelkę 0,5 l można wygodnie zabrać ze sobą na spacer lub do pracy. Największa 0,7 l sprawdzi się na siłowni czy podczas dalekich podróży. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, można mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Taka butelka to doskonały sposób na promocję firmy. Twoje logo będzie potwierdzeniem, iż nie są Ci obojętne zdrowie, ekologia i oszczędne rozwiązania.

butelka_dafi_dla_kazdego
butelka_dafi_03

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które praktykują zdrowy styl życia. Pojemność 0,3 l jest najlepsza dla dzieci i młodzieży. Butelka filtrująca to idealny gadżet do szkoły. Ale i dorośli mogą się ucieszyć. Mniejszy rozmiar łatwo zmieścić np. w damskiej torebce.

butelka_dafi_05

Optymalne rozwiązanie to pojemność 0,5 l. Wystarczająca w pracy, na przechadzce, podczas krótszych wypadów poza domem. Uniwersalne zastosowanie, zwłaszcza, gdy możemy mieć dostęp do ujęcia wody kranowej. W ten sposób uzupełnimy zapas na kolejne godziny aktywności.

butelka_dafi_07

Butelka zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu i dbają o zdrowy styl życia. Pojemność 0,7 l przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które mają większe zapotrzebowanie na wodę, np. uprawiają sport. Barwiona butelka w ciekawych kolorach to modny gadżet, który wprowadza nawyk częstego picia wody.

Zamów już dzisiaj. Skorzystaj z promocji.

butelka_dafi_cennik-pryzmat

ZYSKAJ 5% RABATU zamawiając przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Zapraszamy: http://www.pryzmatreklama.pl/#contact

Co jeszcze warto wiedzieć

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

butelka_dafi_infografika

Wydajność 1 filtra: do 150 l wody miesięcznie
UWAGA:
Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. Butelkowy filtr węglowy można wyparzać w osobnym naczyniu. Zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.

butelka_dafi_rozmiary-kolory

Jeżeli szukasz innych upominków, zajrzyj tutaj oraz tu – do naszej błękitnej kolekcji.