Gadżety dla branży budowlanej to nasza propozycja na rozpoczęcie roku. Często mniej znaczy więcej, a skoro tak, to wystarczy kilka rodzajów branżowego upominku, aby podkreślić swój fach i wzmocnić relacje z obdarowaną osobą.

Narzędzia to podstawa

zestaw narzedzi

BESTSELLER

Zestaw podstawowych narzędzi przyda się każdemu. Zwłaszcza w praktycznym etui zapinanym na zamek. Zestaw składa się z: młotka, poziomicy, nożyka introligatorskiego, zwijanej 3 m miarki wyposażonej w mechanizm blokujący oraz szczypiec długich, szczypiec z przegubem ślizgowym, płaskiego śrubokręta i śrubokręta krzyżakowego. Podziałka w centymetrach i calach.

karteczki mini paletka

Chcesz odnotować serię sukcesów?

Przydadzą się karteczki na drewnianej mini palecie. Wymiary 120 x 80 mm i stos karteczek o wybranej wysokości. Nadruk w pełnym kolorze możliwy zarówno na każdej karteczce, jak i na bokach stosu.

metr drewniany z nadrukiem

Mierzysz wysoko?

Mierz w każdym kierunku. Najlepiej z drewnianym metrem, na którym znajdzie się logo Twojej firmy, dane teleadresowe i oferta oraz kolorowa grafika (w tym zdjęcia).

ołówek stolarski z nadrukiem

Kreślisz ambitne plany?

Użyj ołówka stolarskiego, który wbrew potocznej nazwie, ma zastosowanie w rękach wielu różnych fachowców. Drewniany, ekologiczny ołówek o długości 24 cm możemy oznakować nadrukiem po jednej stronie, lub po obu. To pozwala umieścić nie tylko logo i podstawowe dane, ale także bardziej szczegółową ofertę.

brelok metalowy domek

Budujesz dom pod klucz?

Dołącz do niego elegancki breloczek. Błyszcząca, trwała stal podkreśla solidność. Logo firmowe grawerowane laserowo będzie przypominało o wykonawcy. Sympatyczny drobiazg, nieprawdaż?

Każda, nawet najlepiej prosperująca firma, pamięta o autopromocji. My pomożemy Ci utrwalać pozytywny wizerunek firmy.

A oprócz powyższych mamy w ofercie jeszcze kilkaset innych upominków i gadżetów.