Dibond to płyta kompozytowa składająca się z kilku warstw aluminium połączonych polietylenem. Taka budowa jest bardzo wytrzymała. Jednocześnie jest łatwa do obróbki mechanicznej. Dibond to materiał wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne a jednocześnie estetyczny, dlatego znalazł bardzo duże zastosowanie w reklamie.

dibond

Na prezentowanym przykładzie pełni rolę ozdobnej okładziny muru i jednocześnie tła dla grafiki. Z kolei grafika reklamowa jest wycięta z PCV i pomalowana proszkowo, zaś lico stanowi pleksa, dostosowana kolorystycznie do wymogów projektowych. Montaż wykonany na dystansach, dodatkowo wzbogacony oświetleniem ledowym od spodu.

dibond

Po zmroku pozwala to uzyskać wspaniałą poświatę. Całość tworzy niepowtarzalny efekt. Prace montażowe wykonują ludzie z dużym doświadczeniem. Nasze prace są objęte gwarancją jak i na bieżąco serwisowane na życzenie klienta.

Wystarczy do nas zadzwonić popijając dobrą kawę a my natychmiast załatwiamy sprawę.

grafika 3D podświetlana

Chciałbyś wyróżnić lub ozdobić swoją siedzibę w nowoczesny i efektowny sposób? Zgłoś się do nas. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

O reklamie zewnętrznej dowiesz się =>TUTAJ