Litery przestrzenne z podświetleniem to doskonały sposób na reklamę Waszej firmy. Czytelność i elegancja w jednym. Wykonane są ze styroduru, wycinanego w dowolnym kształcie (grafika jak i czcionki) na ploterach tnących. Boki są pomalowane proszkowo w kolorystyce odpowiedniej dla wcześniej wykonanego projektu graficznego.

litery przestrzenne z podswietleniem
litery przestrzenne podswietlane

Dla poprawienia efektu istnieje możliwość wykonania lica z pleksy, dzięki czemu uzyskuje się efekt gustownego wykończenia, a przy okazji podwyższenia wytrzymałości. Montaż do muru wykonany na kołkach z klejem w pełni wyklucza odpadnięcie i zapewnia stabilność. Od wewnątrz mocowane są taśmy ledowe a montaż na odpowiednich dystansach powoduje, że efekt świetlny jest niepowtarzalny.

Nasi montażyści literka po literce, graficzka po graficzce montują je dla naszych klientów, zapewniając przy tym należytą jakość wykonania. A gdyby czasem było coś nie tak (nawet najlepszym się zdarza) nasze prace objęte są gwarancją.

litery 3D podswietlane

Chcesz poprawić wizerunek swojej firmy? W takim razie skontaktuj się z nami. Chętnie zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

O reklamie zewnętrznej dowiesz się =>TUTAJ