Ochrona środowiska leży na sercu wielu osobom. Pokaż – choćby za pomocą używanych przedmiotów – że idea EKO nie jest Ci obojętna. Że na początek plastik można ograniczyć. Wykluczenie od razu wszystkich szkodliwych czynników jest niemożliwe. Jednak stawianie małych kroków też prowadzi do celu. I nie znaczy wcale tak mało.

Szkło, drewno i metal

Butelka VIDO 560 ml.

Świetna alternatywa dla plastikowych butelek. Wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, odpornego na wysokie temperatury. Korek bambusowy.

23 x 6,5 cm

Kubek szklany SKLO 380 ml.

Zrobiony ze szkła borokrzemowego, cechującego się wysoką jakością i żaroodpornością. Wokół ozdobny, korkowy uchwyt, chroniący przed poparzeniem; dodatkowo silikonowa pokrywka.

13,5 x 8,8 cm

Zestaw słomek ROKKO.

Cztery słomki wielokrotnego użytku, zrobione ze stali nierdzewnej, wraz z czyścikiem i płóciennym, bawełnianym woreczkiem do przechowywania.

23 x 0,6 cm

Na zakupy i odpady

Torba na zakupy FIRO.

Siatka wykonana z plecionych, bawełnianych sznurków. Rozciąga się do sporych rozmiarów. Wygląda niezwykle stylowo i wpisuje się w ideę eko.

40 x 34 cm

Torby do segregacji odpadów RECIDO.

Czasem trudno uniknąć tworzyw sztucznych – wówczas najlepiej wybierać te, których można użyć wiele razy. Przykład? Torby do segregacji odpadów RECIDO. Wielokrotnego użytku, wykonane z polipropylenu, wytrzymałe i pojemne. Dzięki różnym kolorom – zgodnym zaleceniami Ministerstwa Środowiska – ułatwiają segregację. Dla stabilizacji posiadają rzepy, którymi sczepiają się ze sobą.

34 x 50 x 25 cm

Na każdym z prezentowanych produktów możliwe jest wykonanie indywidualnego znakowania – różnymi technikami, zależnie od podłoża. Umieścimy Twoje LOGO, hasło, albo namiary.