Ilekroć będziesz musiał szybko coś zanotować, docenisz podręczny bloczek z karteczkami. Adres, telefon, lista zakupów, jakaś ważna sprawa do załatwienia… wszystko to łatwo ulatuje z pamięci. Chyba, że zdążysz sobie zrobić odręczną notatkę. Prosty, sprawdzony od wieków sposób – stary, ale wciąż praktyczny.

Karteczki samoprzylepne FLORES – totalna NOWOŚĆ

Nie tylko dla ogrodnika

Karteczki samoprzylepne FLORES w kształcie kwiatka z ekologiczną okładką wykonaną z papieru w kolorze białym. Wewnątrz znajdują się karteczki w 5 kolorach po 25 sztuk. W okładce zostały umieszczone nasiona m.in.: maku, chryzantemy, rudbekii i stokrotki. Po zużyciu karteczek można umieścić okładkę w ziemi w doniczce i wyhodować własne kwiatki. Okładkę należy sadzic płytko.

Mini-paletka z karteczkami

Chcesz odnotować serię sukcesów? Przydadzą się karteczki na drewnianej mini palecie. Wymiary 120 x 80 mm i stos karteczek o wybranej wysokości. Nadruk w pełnym kolorze możliwy zarówno na każdej karteczce, jak i na bokach stosu.
Ilość karteczek do wyboru
papier 80g/m2 biały
Klejenie po długim boku
mini-paletka drewniana
foliowanie

Kostka papierowa klejona

Doskonale nadaje się do notowania adresów, krótkich zapisków, pilnych sprawunków.
Kostka wykonana z białego papieru. Kostka sklejona klejem introligatorskim, który doskonale spaja karteczki w bloku a jednocześnie pozwala na swobodne ich wyrywanie.
Wymiary ok.: 90 x 90 mm
papier: offset 80 g
zadruk kartek: full kolor

NOTES w PUDEŁKU

Notes o wymiarach 90 x 90 mm świetnie sprawdza się do wszelkich notatek. Uporządkowane, choć luźne karteczki łatwo wyjmować, dzięki nacięciu na froncie pudełka. Kartonowe pudełko zapewnia stabilność i wysoką jakość. Dodatkowo nadruk na powierzchni pudełeczka zwiększa przekaz reklamowy produktu.

Notes – podkładka MAT

Notes zawierający 60 białych kartek może także posłużyć jako korkowa podstawka pod kubek. Logo możemy nadrukować na powierzchni korkowej i tekturowej.

Karteczki samoprzylepne CLASS

Karteczki samoprzylepne w pięciu kolorach oraz samoprzylepny notesik, umieszczone w czarnej okładce. Logo nadrukujemy na etui np. metodą tampodruku.

Karteczki samoprzylepne PEL

Karteczki samoprzylepne PEL w kształcie trójkąta z ekologiczną papierową okładką. Wewnątrz znajduje się 25 sztuk karteczek w 4 kolorach: pomarańczowym, różowym, zielonym, żółtym.

Notes na biurko z długopisem ISLA

Notes na biurko z długopisem ISLA przeznaczony dla miłośników prostych form i ciekawego stylu. Podstawka wykonana w koncepcji eko, z tworzywa zmieszanego ze słomą pszeniczną. Notes pozwoli na sporządzenie szybkiej notatki w atrakcyjnej formie. Długopis z niebieskim wkładem wykonany z drewna z silikonowym listkiem. Po zużyciu karteczek zestaw może być wykorzystywany jako przybornik na drobiazgi biurowe.


Oczywiście gama produktów eko, jak również przyborów biurowych, jest znacznie szersza. Możesz nas zapytać o inne upominki przez formularz kontaktowy, albo sprawdzić samodzielnie TUTAJ