Od 16 kwietnia, w związku z pandemią koronawirusa – obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Wymagane jest to, gdy znajdujemy się w przestrzeni publicznej. W założeniu ograniczy to rozprzestrzenianie wirusa przez osoby mogące być nosicielem bez objawów. Można w tym celu użyć maseczki, chusty, lub szalika.

komin_gadzety

My proponujemy tzw. komin, jako alternatywę dla maseczki. Stylowe i estetyczne rozwiązanie dla każdego.

Wykonany z poliestru komin nadaje się do wielokrotnego użytku; wystarczy wyprać go w temperaturze minimum 60 st.C a następnie wyprasować.

Cena: 7,50 zł / szt. netto

Rozdając je, potwierdzasz zaangażowanie swojej firmy w walkę z pandemią i okazujesz troskę o bezpieczeństwo. Komin dostępny jest w ośmiu kolorach: czarny, biały, żółty neonowy, czerwony, turkusowy, chabrowy, fioletowy i różowy neonowy. Każdy można dodatkowo oznakować, np. Twoim LOGO.

komin_kolory_gadzety

Koszt znakowania: 1,80 zł / 1 kolor netto

A gdy minie już zagrożenie wirusowe, można z powodzeniem używać kominy w różnych codziennych formach aktywności np. sportowej i turystycznej – jako opaska, czapka, chustka, szalik itp.

Będzie to zatem inwestycja perspektywiczna, w trwały, ponadczasowy produkt; przydatny w różnych okolicznościach.

komin_sposoby-noszenia_gadzety_pryzmat

Przypominamy o możliwości zakupu bandany (chusty) do zasłaniania twarzy – oraz żelu dezynfekującego, o którym przeczytasz tutaj