Pylon, dwustronna konstrukcja świetlna. Wspaniale spełnia funkcję identyfikacji firmy i wyrazistego akcentu wizualnego w jej otoczeniu. Charakteryzuje się dużą stabilnością; możemy pomalować go proszkowo na dowolny kolor, a całość wykończymy profilami aluminiowymi. Lico pylonu to płyta wygięta w lekki łuk, czym uzyskujemy delikatny efekt 3D.

pylon swietlny

Montaż pylonu wykonany jest na zabetonowanym w podłożu metalowym koszu, do którego następnie dokręcona jest śrubami konstrukcja pylonu. Wewnątrz znajduje się wysokiej jakości modułowe oświetlenie LED. Grafikę reklamową drukujemy na folii dedykowanej do konstrukcji świetlnej, a dodatkowo zabezpieczamy laminatami UV, odpornymi na warunki atmosferyczne, co znacznie wydłuża jej trwałość.

pylon swietlny

Nasze pylony wykonujemy od projektu, aż po ostateczny montaż, który wykonuje doświadczona ekipa monterska. Całość możemy dostosować do kolorystyki sąsiadującej zabudowy jak i oczekiwań klienta. Pylon to bardzo prestiżowa forma reklamy, która stojąc przed firmą należycie wita Waszych klientów.

Szukasz czegoś, co przyciągnie uwagę i w atrakcyjny sposób będzie prezentować wizytówkę Twojej firmy? Nawiąż z nami kontakt. Na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

O reklamie zewnętrznej dowiesz się =>TUTAJ