Zamiast kilku przedmiotów o różnym przeznaczeniu, dużo lepiej wybrać SMART gadżety, które łączą w sobie różnorakie funkcje. Ograniczysz tym samym ilość noszonych rzeczy, a przy okazji pokażesz innym, że wielozadaniowość najłatwiej realizować przez wielofunkcyjność. A dziś nie oznacza to wyłącznie noszenia szwajcarskiego scyzoryka. Poniżej przykłady upominków wybrane spośród nowości.

Zegarek fitness RUNNER


Genialny gadżet dla sportowców. Wygodny, ażurowy, silikonowy pasek. Wiele przydatnych funkcji: krokomierz, przebyty dystans i spalone kalorie, pulsometr, pomiar ciśnienia krwi, test SpO2 (test nasycenia hemoglobiny tlenem), monitoring snu.

Można wybrać rodzaj treningu: bieganie, rower, wspinaczka, pływanie. Do korzystania potrzebny jest smartfon z systemem Android 4.2 lub iOS 8.0 i nowszym, wersja bluetooth min. 4.0 oraz aplikacja Lefun Health. Pozostałe funkcje: przypomnienie o braku ruchu oraz konieczności uzupełniania płynów, funkcja anti-lost, powiadomienia o wiadomościach i połączeniu, potrząśnij by zrobić zdjęcie, znajdź bransoletkę. UWAGA: Aby połączyć bransoletkę z aplikacją, wymagane jest uruchomienie lokalizacji GPS w telefonie.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Butelka termiczna THERMO 480 ml


Bardzo interesujący gadżet. Łączy w sobie klasyczną funkcję termosu i elektronikę w postaci wbudowanego w nakrętkę dotykowego termometru cyfrowego. Wystarczy obrócić butelkę do góry dnem na 10 sek., aby odczytać najbardziej dokładną temperaturę napoju.

Ikona kropelki zmienia kolor w zależności od temperatury: czerwona (napój gorący), żółta (nadaje się picia), zielona (napój zimny). Dzięki próżni między ściankami trzyma temperaturę ok. 13 godzin. Wykonana ze stali nierdzewnej 304. Wewnątrz znajduje się sitko, dzięki któremu możemy zaparzyć herbatę.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Przybornik z ładowarką indukcyjną BERGO


Idealny gadżet do pracy przy biurku. Posiada wbudowaną ładowarkę bezprzewodową, która służy również jako stojak do telefonu i dwa porty USB, które zasilą dołączone do produktu akcesoria: wiatraczek i lampkę.

W przypadku niekorzystania z akcesoriów porty USB mogą funkcjonować jako hub. Dane techniczne: wejście micro USB: 5V/2A, wyjście ładowarki bezprzewodowej: 5W, 2 wyjścia USB: 5 V/2A (maks.)

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Power bank STAND 10 000 mAh


Praktyczna funkcja stojaka na telefon. Wbudowana ładowarka bezprzewodowa o mocy 5W. Dzięki tym obu funkcjom można oglądać film na telefonie, jednocześnie ładując jego baterię bez żadnych kabli! Power bank wyposażony został również w cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje aktualny poziom naładowania baterii i rodzaj ładowania.

W zestawie standardowy kabel micro USB do ładowania. Produkt jest zgodny z odpowiednimi dyrektywami Unii Europejskiej, posiada znak CE oraz 1 rok gwarancji. Dane techniczne: wejście (micro USB i USB typu C) 5V/2A, wyjście USB 5V/2.1A (max), bateria litowo-polimerowa.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Kabel USB 6 w 1 RICO


Kabel USB do ładowania to aż sześć funkcji w jednym produkcie. Posiada dwa wejścia: USB-A i USB-C i trzy wyjścia: micro USB, USB-C i Lightning (iPhone).

Dodatkowo, trzy końcówki posiadają specjalne wzmocnienia z tworzywa, które umożliwiają zastosowanie kabla jako stojaka na telefon! Sam przewód powleczony jest wytrzymałym materiałem i ma długość ok. 1,20 m.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Długopis z zakreślaczem HILIG


Dwa przydatne gadżety w jednym. Na górze tradycyjnego długopisu został umieszczony zakreślacz w żywym kolorze (żółtym, różowym lub zielonym).

Pokryty gumową powłoką korpus długopisu jest niezwykle przyjemny w dotyku. Długopis z mechanizmem typu twist, wkład długopisu w kolorze niebieskim.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Latarka COB RECHARGE


Ekologiczne rozwiązanie, gdyż po pierwsze posiada źródło światła COB, które jest energooszczędne, a po drugie zasilana jest poprzez wbudowany akumulator.

Dodatkowo wyposażona jest w przecinak do pasów, młotek bezpieczeństwa, magnes do mocowania i baterię o pojemności 1200 mAh, która posiada również funkcję awaryjnego power banku. Ładowanie za pomocą dołączonego kabla micro USB.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Mini narzędzie wielofunkcyjne GO


GO to kieszonkowych rozmiarów narzędzie, które kryje w sobie co najmniej cztery zastosowania.

Wyposażone jest w nożyk, śrubokręt krzyżowy, otwieracz do butelek i karabińczyk. W całości wykonane z metalu.

=> SPRAWDŹ cenę i szczegóły

Pamiętaj, że każdy z prezentowanych gadżetów możemy oznakować Twoim logo, abyś ofiarowując upominek, mógł zadbać o promocję firmy.

Miejsce i technika znakowania zależne są od charakterystyki technicznej poszczególnych rzeczy, rodzaju powierzchni oraz jej wielkości.