Na czym polega fenomen kalendarzy z papieru i czy kalendarze firmowe to dobry pomysł? Mimo, że każdy posiada kalendarz w telefonie, nadal wolimy posługiwać się tymi namacalnymi. Rzut oka na ścianę, gdzie wisi kalendarz – albo na biurko, gdzie jest ustawiony, czy przewertowanie kalendarza książkowego – wciąż jest wygodniejsze, niż sięganie po wariant cyfrowy, choćby posiadał szereg wyjątkowych funkcji.

W głębi jesteśmy tradycjonalistami

Drzemie w nas tradycjonalista, który w wielu aspektach pozostaje wierny przyzwyczajeniom i ma upodobanie do kontaktu z realnym przedmiotem. Najwyraźniej na tym polega fenomen papierowych kalendarzy – nie wszystko chcemy zepchnąć do sfery wirtualnej. A skoro tak, to kalendarze firmowe nadal mają sens. Szczególnie te wyraźnie nacechowane indywidualnym rysem, jak własne logo, oryginalny projekt graficzny, osobisty przekaz oraz fakt wyróżnienia osoby obdarowanej takim kalendarzem.

Sezon na kalendarze już się rozpoczął – nie zwlekaj, bo ilość niektórych modeli jest ograniczona.

Duży wybór – duże możliwości

Do wyboru jest naprawdę wiele kalendarzy, które mogą stać się firmowym upominkiem o praktycznym zastosowaniu: kalendarze trójdzielne i czterodzielne z indywidualnym projektem, z główką płaską lub kaszerowaną (pogrubioną). Wciąż popularne są kalendarze książkowe z logo tłoczonym lub grawerowanym laserowo, z drukowaną okładką lub wklejką reklamową. Z większych propozycji mamy kalendarze planszowe z dodrukiem firmowym, kalendarze wieloplanszowe, spiralowane, podkłady na biurko (biuwary). A z mniejszych: kalendarze biurkowe (piramidki) oraz kieszonkowe kalendarzyki listkowe (formatu karty do bankomatu).

Pamiętaj, że kalendarz firmowy to inwestycja w całoroczną promocję Twojej firmy. Utrwalasz w ten sposób swoją markę w świadomości klientów i podnosisz firmowy prestiż.

Tak, jak w przypadku poligrafii i kalendarze drukujemy w oparciu o projekty własne, lub dostarczone przez klienta. Ale są też setki gotowych wzorów, do których wystarczy dodrukować logo i namiary firmowe.

Obejrzyj w wolnej chwili piękne kalendarze aby poznać dziesiątki wzorów o różnej tematyce.