Wprowadzony nakaz dotyczący osłaniania twarzy, powoduje, że od 16 kwietnia należy w przestrzeni publicznej używać maseczek, szalików, chust, lub kominów. Zasłonięcie nosa i ust ogranicza ryzyko zarażania się koronawirusem.

bandana-chusta_gadzety

Mamy w swej ofercie alternatywne rozwiązanie, jakim jest bandana.

Modna chusta wykonana w 100 % z bawełny. Do wielokrotnego użycia – wystarczy wyprać w temp. powyżej 60 st.C i wyprasować. W czasie pandemii stanowi zabezpieczenie, zaś w późniejszym okresie będzie doskonała jako dodatek na co dzień, lub do noszenia podczas aktywności fizycznej.

Uszyta w kształcie trójkąta, z obszytymi brzegami. Całość ma wymiary: 68 x 68 x 96 cm

Cena: 8,80 zł / szt. netto

Rozdając takie bandany klientom, lub pracownikom, potwierdzasz zaangażowanie swojej firmy w walkę z pandemią i okazujesz troskę o bezpieczeństwo. Chusta dostępna jest w ośmiu kolorach: błękitna, turkusowa, limetka, żółta, czarna, biała, czerwona i pomarańczowa. Każdą można dodatkowo oznakować, np. Twoim LOGO.

chusta-bandana_gadzety

Koszt znakowania: 1,80 zł / 1 kolor netto

A gdy minie już zagrożenie wirusowe, można z powodzeniem używać bandany na co dzień w różnych formach – jako opaska, chustka na głowę, apaszka itp.
Będzie to zatem inwestycja perspektywiczna, w trwały, ponadczasowy produkt; przydatny w różnych okolicznościach.

Przypominamy o możliwości zakupu komina (szalu kominowego), który opisujemy tutaj – a także żelu dezynfekującego, o którym przeczytasz tutaj