W dobie pandemii istotna jest ochrona przed infekcją. Zarówno tą związaną z koronawirusem, jak i każdą inną, która mogłaby osłabić organizm. Polecamy żele o działaniu dezynfekującym, gdyż zaleca się utrzymanie dłoni w czystości, aby zapobiec przypadkowemu przeniesieniu wirusów i bakterii na twarz (usta, nos, oczy).

ŻEL z LOGIEM FIRMOWYM

Możesz zamówić żel z indywidualną etykietą, zawierającą Twoje logo. Wręczając swoim klientom taki środek, okazujesz troskę o ich bezpieczeństwo. Włączasz przy tym swoją firmę w powszechną akcję propagującą zdrowie i walkę z koronawirusem.

zele dezynfekujace

Oferowany żel został przebadany dermatologicznie i posiada niezbędny certyfikat.

Środek zapewnia pełną higienę i nie wymaga użycia wody. Posiada 65% alkoholu, co skutecznie zwalcza wirusy i bakterie. Jednocześnie zawiera komplet składników o łagodzącym działaniu.

Skład:
• konopie siewne – łagodzą uczucie suchości i podrażnienia, mają działanie antyoksydacyjne
• aloes – działa nawilżająco i kojąco
• panthenol – przyspiesza gojenie podrażnień
• alkohol 65% – unieszkodliwia wirusy i bakterie

Wystarczy nanieść niewielką ilość żelu na dłoń, rozprowadzić na całej powierzchni i odczekać ok. 20 sekund do całkowitego wchłonięcia.

Zadbaj o zdrowie własne i Twoich klientów. Wybierz opakowanie z dozownikiem, albo aplikatorem. Ewentualnie któreś z mniejszych, jednorazowych opakowań.

cennik zele dezynfekujace

Istnieje także możliwość zakupienia żelu bez indywidualnej etykiety. Przypominamy o możliwości kupienia tzw. kominów, jak również bandan (chust) – będących alternatywną formą ochrony zamiast maseczek.